Запорізький «Металург» розбив херсонський «Кристал»

Телеканал Z

Після попереднього поєдинку в Маріуполі у футболістів «Металурга» було лише 3 дні на відновлення та підготовку. До того ж, додалися проблеми зі здоровʼям у деяких гравців вже під час матчу. Це не могло не позначитися на якості гри. Тож Володимиру Микитіну довелося вносити корективи вже на ходу.

Гості підійшли до матчу з фаворитом належним чином, знаючи швидкісні якості запоріжців. «Кристал» усією командою пішов у захист, лише інколи організовуючи поодинокі спроби контратак. Але «Металург» досяг свого на 19-й хвилині. Захисники «Кристалу» забули у власному штрафному майданчику Дмитра Піддубного. Півзахисник «Металурга» скористався подачею з флангу і прицільно поклав м’яча головою у дальній від себе кут воріт. Після цього були моменти у Олексія Сидорова, Богдана Могильного та Євгена Коваленка. Але рахунок так і залишився — 1:0, восьма поспіль перемога «Металурга».

Після цього матчу «Металург» набрав 33 очки. І завдяки тому, що найближчий переслідувач — «Миколаїв» — втратив очки, зігравши унічию в Нікополі, гандикап становить уже 5 пунктів. Наступний матч команда Володимира Микитіна проведе шістнадцятого жовтня у Новій Каховці проти місцевої «Енергії».