БК «Запоріжжя» розтрощив «Черкаських Мавп»

Телеканал Z

Усі попередні матчі запоріжці відігравали «на тоненького». Але рівна боротьба як із «Дніпром», так і з «Будівельником» не увінчалася успішним підсумком. Черговою нагодою перервати невдалий ігровий ланцюжок була домашня зустріч із «Черкаськими Мавпами». Настрій, як завжди, максимальний. А от склад – ні. Колективу не зміг допомогти Олександр Сізов, який травмувався під час попереднього матчу. Тим не менш, стартову чверть господарі виграли, хоч і з мінімальною перевагою – 22:21. Після перерви гості виграли ривок – 7:2. У запоріжців збився приціл. І хоч після тайм-ауту підопічні Станіслав Овдєєнка заграли краще, зокрема, налагодили влучність дальніх кидків, наздогнати суперників не вдалося. На велику паузу черкасці пішли з перевагою у 5 очок.

Третя чверть довела запорізьким уболівальникам, що їхні очікування та віра в команду були недаремні. Господарі повністю заволоділи ініціативою. Перед завершальною 10-хвилинкою рахунок був 60:49, на користь місцевого клубу. Кінцевий відрізок поєдинку видався напруженим. Одразу три гравці БК «Запоріжжя» опинилися на фол-траблах – Еван Максвелл, Ясін Джозеф і Антанас Удрас. Після чергових штрафних Дювона Максвелла у складі «Мавп» різниця скоротилася до шести балів. Однак після того, як гості втратили Родні Первіса, котрий покинув арену через перебір фолів, у запоріжців відкрилося друге дихання. Врешті-решт вони довели гру до переможного завершення — 82:75.

Найрезультативнішим у складі «Запоріжжя» став Дейшон Френсіс. На його рахунку – 19 очок і 9 підбирань. Дабл-даблом відзначились Еван Максвелл – 13 очок та 11 підбирань і Антанас Удрас – 12 очок та 10 підбирань. Загалом майже вся стартова п’ятірка запоріжців мала «+10» у графі «Набрані». Тепер на команду Станіслава Овдєєнка 15 жовтня чекає виїзний поєдинок проти «Тернополя». Потім, 17 жовтня, ми поборемося з «Київ-Баскетом», кольори якого в цьому сезоні захищає один із лідерів нашої команди у минулому сезоні Майк Кеффі.