Пресконференція Петракова у Львові перед матчем з Боснією, - ВІДЕО

032.ua

У Львові провели пресконференцію Національної збірної по футболу.

Як повідомляє журналістка 032.ua, 11 жовтня у Львові пройшла пресконференція Національної збірної по футболу. На питання журналістів відповідав головний тренер команди Олександр Петраков та два футболісти: Ігор Харатін та Роман Яремчук.

На конференції Олександр Петраков наголосив, що нових втрат серед футболістів перед завтрашнім матчем з Боснією та Герцоговиною немає. А сьогодні, 11 жовтня, на "Арені Львів" пройде тренування збірної. 15 хвилин якого навіть покажуть журналістам.

Тренер зізнається, що не мав часу передивлятися усі матчі з командою Боснії та Герцоговини. "Я весь час був зайнятий Фінляндією", - каже Петраков. У головного тренера збірної з'явився час на майбутнього суперника лише у літаку. За його словами, він встиг переглянути матчі з Казахстаном та Францією. Олександр Петраков також наголосив, що встиг ще переглянути декілька "нарізок" гри команди-суперника.

Роман Яремчук розповів, що перед матчем з Боснією атмосфера у команді хороша, оскільки збірна здобула важливу перемогу у команди Фінляндії.

"Ми з хорошим настроєм приїхали сюди (ред, - до Львова). Ми відносимося зараз дуже серйозно. Це, можна сказати, вирішальний матч для нас. Кожен футболіст зосереджений на теорії, на тому, що нам говорить тренерський штаб. Ми повинні виходити і робити те, що він нас просять", - каже Яремчук.