Петраков йшов на великі ризики в матчі з Фінляндією

Sport News

Ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов поділився своїми враженнями про матч кваліфікації ЧС-2022 між збірними Фінляндії та України, в якому наша команда здобула перемогу 2:1.

«Вітаю всіх з перемогою збірної України. Ми всі цього чекали. Якщо згадувати першу гру в Києві, яка відбулася в березні, коли Шевченко і його помічники вирішили зіграти проти фінів в три захисники, тоді для нас все завершилося не так вдало. Вчора теж було три захисники, теж була важка гра, але все ж таки перемогли та здобули перші три очки.

Петраков йшов на великі ризики в матчі з Фінляндією. Якби програв — згадали б все. Зараз переміг — всі аплодують і хвалять. Цей матч починався дуже непросто. По воротах ми били не менше, ніж фіни, але показник XG у фінів вищим. Фіни дуже активно йшли в пресинг, вони не робили цього в попередніх матчах. Вони хотіли зіграти першим номером і програли.

Збірна України дуже добре користувалася втратами м’яча збірної Фінляндії, особливо в першому таймі. Андрій Ярмоленко дивує нас у 2021-му році. Якщо згадати Євро, де він тягнув збірну України, і ось зараз цей гол. Небезпека біля воріт збірної України виникала після стандартів», — сказав Денисов.