Ротань: Наші хлопці талановитіше французів

Sport News

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань провів прес-конференцію напередодні відбіркового поєдинку Євро-2023 проти Фарерських островів.

— Досить непоступлива команда. Скандинавський стиль у неї присутній — добре ведуть боротьбу і тримають хороший темп. Поки рахунок 0:0 будь-якій команді з ними важко грати. Небезпечні при стандартних положеннях — це потрібно виключити.

Ми знаємо зараз, що слабких команд немає. Рівень команд вирівнюється. Ще взимку знали, що Фарери обігравали і Росію, Ізраїль, просто так вони очки не віддають. З Францією та Північної Македонією вони зіграли внічию. Досить міцна команда, з якою потрібно максимум зусиль докласти.

Всі в команді здорові, бажають реабілітуватися після невдалої гри. З втрат — червона картка, Таловеров пропускає гру, а так все більш-менш.

— Чи складно підібрати кістяк для молодіжної команди?

— Ми зобов’язані шукати молодих талантів, тому це і молодіжна збірна. Прекрасно розуміємо, що в національній команді є футболісти, які нам підходять, але ми навіть не розмовляли, щоб звідти висмикувати сюди. Вони вже перейшли на той рівень, де повинні доводити свою спроможність у збірної України.

Що стосується футболістів, ми підбираємо групу під наше бачення. Я задоволений гравцями і їх ставленням. Поступово ми будемо рухатися в тому напрямку, не потрібно зараз посипати голову попелом — говорити, що ми програли Франції і все так погано. У нас не погано. Може бути, такий результат гри з Францією (0:5), який нас трохи пригнічує. Я хлопцям сказав після гри — вони не гірше тих, які грають у Франції.

Так, є деякі нюанси — коли 12 гравців грають в командах рівня Ліги чемпіонів і Ліги Європи, а не просто сидять на лавках. Вони в тонусі, можуть додати, коли потрібно.

Вважаю, що наші хлопці талановитіше їх, але на сьогодні у них не той тонус, вони не можуть підвищувати ритм гри. В цьому є проблема, але це все можна виправити. Почнуть вони грати в своїх клубах, єврокубках — повірте, ця команда багато чого може домогтися.