Лідер Боснії цікаво висловився про Шевченка

Sport News

Форвард збірної Боснії та Герцеговини Едін Джеко поділився очікуваннями від матчу відбору на ЧС-2022 проти України, який відбудеться 12 жовтня у Львові:

«Після Казахстану матч з Україною буде одним з найважливіших, оскільки у нас залишилося три ключових гри з нашими прямими конкурентами в боротьбі за друге місце в групі.

Очікування перед грою з Україною? Я налаштований забити гол, але найкращим буде результат 2:0 на нашу користь.

Кумир дитинства Андрій Шевченко? Для мене було великою несподіванкою, що Шевченко більше не є головним тренером збірної України. Я не знаю з яких це причин — конфлікт з федерацією чи щось, але я знаю, що є новий тренер, який показав хороший результат з Фінляндією.

Ми відразу бачили, що Україна в цій групі серед фаворитів. Серед гравців, я б не став виділяти когось окремо — всі вони виступають в хороших клубах і мають сильні індивідуальні якості. Україна — це міцна команда.

Найкращим козирем нашої команди є колективна гра. У матчі з Казахстаном у нас не було кілька наших основних гравців, але ми показали якісну гру і колективними зусиллями здобули три очки. Сподіваюся так буде і в матчі з Україною».