18-річний футболіст Джамал Мусіала встановив рекорд Німеччини, забивши проти Північної Македонії

UA: Cуспільне мовлення

Подібне досягнення іншому футболістку з Німеччини підкорювалося понад сто років тому.

Збірна Німеччини з футболу вже заробила квиток на чемпіонат світу-2022, ставши першою командою, яка подолала кваліфікацію. Результат закарбувала впевнена перемога німців у матчі проти Північної Македонії з рахунком 4:0.

Останній гол команді приніс 18-річний півзахисник Джамал Мусіала, який вийшов на заміну на 74-ій хвилині й менш ніж через десять хвилин забив у ворота суперників.

Цей матч вписав Місіалу в історію рекордів команди. За даними OptaFranz, Джамал – наймолодший футболіст, який забивав перший гол за дорослу збірну Німеччини, за понад сто років.

На момент гри Джамалу було 18 років 227 днів. Молодшим був лише Маріус Гіллер, що в 1910 році забив дебютний гол проти Швейцарії у віці 17 років 241 день.

Мусіала посунув на третє місце Едмунда Конена, який відзначився першим голом у 19 років 65 днів ще в 1934-му.