Легенда збірної України завершує кар’єру

Sport News

33-річний атакувальний хавбек «Шахтаря» Марлос з великою часткою ймовірності покине стан «гірників» в кінці року, коли у нього закінчиться контракт з клубом.

Після цього передбачалося, що Марлос повернеться до Бразилії, щоб трохи пограти за «Сан-Паулу», однак зараз подібний варіант розвитку подій вже не бачиться найбільш реалістичним.

Керівництво «Сан-Паулу» нещодавно виходило на зв’язок із Марлосом, щоб почути від того плани на майбутнє і обговорити потенційне співробітництво, однак хавбек дав зрозуміти, що повернутися до Бразилії хоче не для гри в футбол. На даний момент Марлос всерйоз замислюється про завершення кар’єри вже в кінці року, щоб на батьківщині бути ближче до сім’ї та зайнятися іншими, не пов’язаними із футболом, справами.

У той же час, боси «Сан-Паулу» дали зрозуміти Марлосу, що у разі, якщо гравець передумає і захоче ще провести пару сезонів на професійному рівні, вони готові знову обговорити питання співпраці.

Нагадаємо, Марлос виступає за «Шахтар» з літа 2014 року. На його рахунку 276 матчів, 73 забитих м’ячі і 63 результативні передачі у помаранчево-чорній футболці