Джерело: Петраков може залишитися на чолі збірної України

META

В етері програми "Циганик Live" її ведучий Ігор Циганик торкнувся перспектив Олександра Петракова на посаді головного тренера української дружини. Журналіст заявив, що за певних умов фахівець може продовжити свою роботу зі збірною після закінчення поточного відбору до ЧС-2022.

"Якщо Петраков виведе команду на чемпіонат світу, то він її туди і повезе. Це 100%, це абсолютно точно. Про це я можу вам сказати однозначно! Може статися форс-мажор та небо на землю впасти, але якщо вдасться пройти (а йому обіцяно це, і він працює з цією метою - вийти з другого місця, потрапити до плей-офф та пройти його), то він повезе команду на чемпіонат світу.

Якщо ж ні, то я можу сказати, що і не пройшовши на турнір, Петраков може залишитися. Якщо він дасть хороший результат та при ньому команда буде грати добре, то чому він не може залишитися? Ми всі чекаємо на Реброва, але сьогодні - це одне, а завтра може бути все зовсім по-іншому. І Реброву можуть запропонувати такий контракт, від якого він не зможе відмовитися", - заявив Циганик.

Нагадаємо, сьогодні, у вівторок 12 жовтня, збірна України зіграє у Львові у кваліфікації чемпіонату світу 2022 року зі збірною Боснії та Герцеговини. Початок зустрічі - о 21:45 за Києвом. Наразі українці посідають 2 місце у групі D, маючи 8 очок після 6 матчів. Лідирує Франція, у якої 12 пунктів.