Маліновський повернеться в збірну ще при Петракові

Sport News

Колишній захисник київського «Динамо» і збірної України Владислав Ващук перед матчем з Боснією і Герцеговиною висловився про кадровий потенціал збірної.

«Думаю, не можна ставити питання так, що Петраков і збірна довели, що без Зінченка і Малиновського команда теж здатна вигравати. Ці хлопці і ті ж травмовані теж гравці збірної, вони ними залишаються, незважаючи на якісь тертя між футболістом і головним тренером. Неможна ці склоки підігрівати в пресі. Перш за все, це внутрішня ситуація збірної. Інформація дійшла до журналістів, які підлили масла у вогонь. Тепер треба цю ситуацію згасити, щоб вона не заважала команді добиватися вирішення великих завдань. Багато відволікаючих чинників, які заважають. А у команди стоїть завдання вийти до фінальної частини чемпіонату світу.

Чи повернеться Маліновський в збірну при Петракові? Все може бути. Якщо знайдуть спільну мову і поговорять. Ініціатива, напевно, може виходити від обох. Найголовніше, що футболісти, будь це Маліновський або будь-який інший на його місці, не повинні бути в конфлікті з головним тренером. Він відповідає за результат і це його рішення, інакше сам футболіст обрізає свій шлях до збірної. Футболісти повинні бути в обоймі, хто б не прийшов до збірної. Це його вибір і рішення. Потрібно з цим рахуватися, як футболістам, так і гравцям.

Чи залишиться Петраков головним тренером збірної в разі виходу на ЧС в Катарі? Він все робить для цього, щоб заслужити таку довіру у керівництва федерації та у вболівальників нашої національної команди», — сказав Ващук.