На матч Україна-Боснія і Герцеговина пускатимуть тільки вакцинованих або з негативним тестом на COVID-19

День

На стадіоні "Арена Львів" відбудеться міжнародний відбірковий футбольний матч ЧС-2022 між збірними командами України та Боснії і Герцеговини, вболівальникам необхідно мати квитки, а також сертифікати про вакцинацію від COVID-19 або негативні ПЛР/експрес-тести.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"У чашу стадіону пускатимуть глядачів, які матимуть квитки, а також сертифікати про вакцинацію від COVID-19 або негативні ПЛР-тести - це перевірятимуть стюарди", - повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Поліція і військовослужбовці Національної гвардії України забезпечуватимуть громадський порядок і безпеку глядачів безпосередньо під час матчу, а також у центральній частині міста, в аеропорту й на вокзалах, куди прибуватимуть уболівальники.

Також правоохоронці разом зі стюардами стежитимуть, щоб уболівальники не проносили в чашу стадіону заборонені предмети. Сам стадіон і прилеглу до нього територію перед матчем оглянуть вибухотехніки та кінологи.

У свою чергу прес-служба "Арена Львів" на сайті стадіону повідомила, що діти до 18 років, які мають окреме місце, зможуть потрапити на стадіон, пред'явивши квиток на матч (від таких уболівальників не вимагають довідки про вакцинацію або проходження тестів).

Зазначається, що біля стадіону працюватимуть амбулаторії, де відвідувачі зможуть здати експрес-тест на антиген (лабораторії "Ескулаб", "Сінево" і "Медіс").

Усі відвідувачі матчу повинні перебувати в масках, пройти температурний скринінг і надати документи, що засвідчують особу.