Молодіжна збірна України мінімально обіграла Фарерські острови і вийшла на перше місце

META

Молодіжна збірна України у матчі відбору Євро-2023 на Славутич-Арені зустрічалася з Фарерськими островами. Поєдинок завершився мінімальною перемогою команди Руслана Ротаня з рахунком 1: 0.

Єдиний м'яч був забитий на 24-й хвилині. Едмундссон відправив м'яч у свої ворота.

На 41-й хвилині збірна України могла забити ще один м'яч, але команда Ротаня розіграла пенальті і упустила реальний шанс подвоїти перевагу в рахунку.

Георгій Судаков замість удару з точки відпасував на Артема Бондаренка, а той не зумів перекинути м'яч через голкіпера.

Збірна України набрала 9 очок і піднялася на перше місце в групі.

Відбор Євро-2023

Група Н

Україна U-21 - Фарерські острови U-21 - 1:0

Гол: Едмундссон, 24 - в свої ворота.

Наступний матч синьо-жовті проведуть на виїзді з Північної Македонією 11 листопада.