Україна U21 перемогла Фарери у відборі на Євро-2023: турнірна таблиця

UA: Cуспільне мовлення

Мінімальної перемоги вистачило для того, щоб тимчасово випередити у турнірній таблиці французів.

Молодіжна збірна України здобула мінімальну перемогу над Фарерськими островами у відборі на Євро-2023.

Україна U21 проводила другий матч у жовтневому циклі відбору на молодіжне Євро-2023. Перед грою із Фарерами українці з розгромним рахунком поступилися Франції - 0:5.

Попри мінімальний результат, Україна U21 мала чимало моментів для того, щоб забити Фарерам. На 24-й хвилині українці відкрили рахунок: після подачі з кутового у виконанні Михайла Мудрика м'яч у свої ворота зрізав захисник Андріас Едмундссон.

На 41-й хвилині українці могли подвоїти рахунок завдяки пенальті. Однак розіграш м'яча між Георгієм Судаковим та Артемом Бондаренком закінчився тим, що капітан молодіжної збірної України не переграв голкіпера Фарерів.

Після перерви кількість моментів біля воріт Фарерів U21 не зменшилася. Реальний шанс подвоїти рахунок мав форвард Богдан В'юнник, але й він не реалізував свій момент.

У підсумку 1:0 - Україна U21 тимчасово очолила турнірну таблицю групи Н перед очною зустріччю Франції та Сербії.

Відбір на Євро-2023 U21. Група H Україна - Фарери 1:0

Голи: Едмундссон, 24 (автогол)

Турнірна таблиця. Група H Україна U21 - 9 очок (4 матчі), 4:6 Франція U21 - 7 очок (3 матчі), 9:1 Фарерські острови U21 - 5 очок (5), 4:5 Сербія U21 - 4 очки (3), 4:2 Вірменія U21 - 3 очки (4), 4:8 Північна Македонія U21 - 2 очки (3), 1:4 Що далі До фінальної частини Євро-2023 вийдуть усі переможці груп, а також найкраща збірна, що фінішує другою. Усі інші команди, що займуть друге місце, гратимуть у плей-оф.