Україна U-21 мінімально перемогла Фарери

Sport News

Порівняно з матчем проти французів тренер нашої збірної зробив три заміни. Одна була вимушеною — Максим Таловеров отримав червону картку в попередній грі, його замінив не Дубко, як очікувалося, а дебютант Боль. А також на полі з’явилися Мудрик замість Михайленко і В’юнник, який замінив на вістрі атаки Кухаревича.

Як зазначав Руслан Ротань перед матчем, найважливіше було відійти психологічно від рахунку 0:5. І здалося, що з цим проблем не буде. Українці міцно захопили ініціативу і рвонули на ворота Мерка. Зразу стало помітно, що повторення жаху з нулем ударів по воротах не буде.

Небезпечними ударами в першу десятихвилинку відзначалися Бондаренко і Назаренко. Проте не щастило — м’яч вперто летів вище. Також дуже активним був наш правофланговий захисник Сич, який постійно тримав у напрузі захист Фарер своїми навісами і прострілами.

А вже стопроцентний момент вперше в матчі не реалізував В’юнник. Криськів непогано закинув на лінію воротарського майданчика, Богдан відклеївся від опонента і бив під перекладину — Мерк відбив! І тут же воротар Фарерських островів виконав аналогічну дію після удару Мудрика.