Еліт ліга ДЮФЛУ: анонс стартових матчів сьомого туру

Золотий талант

У віковій категорії U-17 сьомий тур стартує матчем ДЮСШ ФА Тернопіль та Динамо. Господарі після шести турів мають всього два залікові пункти, пропустивши аж 20 м’ячів. Динамо навпаки, підходить до матчу у хорошій формі після перемоги над Волинню — 6:1.

Динамівці за шість турів встигли забити аж 33 (!) м’ячі, а пропустили всього п’ять, тому вони справедливо вважаються фаворитами протистояння.

7-й тур

13.10.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ)

Тернопіль. Футбольне поле №1.

Еліт ліга U-17: шоста поспіль перемога УФК-Карпати та снайпер Дзень

У віковій категорії U-16 Динамо прийматиме ДЮСШ-26. Динамівці у нинішньому сезоні за шість турів залікових пунктів ще не втрачали. Вони забили 28 м’ячів, а пропустили всього два.

Щодо ДЮСШ-26, то команда два останні тури програє і розраховувати на позитивний результат у матчі з лідером буде непросто.

7-й тур

13.10.2021

Динамо (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ)

Київ. УТБ Нивки.

Еліт ліга U-16: вражаючі результати Металіста й розгромна перемога АФ Рух

Динамо U-15 до протистояння з передостанньою командою групи ДЮСШ ФА Тернопіль прийде у статусі явного фаворита. Кияни поступаються Шахтарю трьома заліковими пунктами, тому жоден інший результат окрім перемоги їх не влаштує.

7-й тур

13.10.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ)

Тернопіль. Футбольне поле №1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Динамо U-14 у стартовому матчі сьомого туру гратиме проти ДЮСШ-26. Матч обіцяє бути цікавим, адже ДЮСШ-26 у нинішньому сезоні грає досить результативно. Команда вже встигла забити 10 м’ячів. У випадку перемоги ДЮСШ-26 може вийти на третє місце, проте зробити це буде дуже непросто.

7-й тур

13.10.2021

Динамо (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ)

Київ. УТБ Нивки.

Прорвалися Удод виправився: збірна України U-19 грає внічию й виходить до еліт-раунду з першого місця