Еліна Світоліна взяла лише два гейми та вилетіла в 1/8 фіналу турніру в Індіан Веллсі

UA: Cуспільне мовлення

Не допоміг навіть медичний тайм-аут.

Лідерка збірної України Еліна Світоліна припинила виступи на турнірі WTA в Індіан-Веллсі. У двох сетах українська тенісистка поступилася американці Джессіці Пегулі.

Світоліна була останньою представницею України на американському турнірі. Еліні вдалося пройти трьох суперниць і дійти до 1/8 фіналу.

Матч проти Пегули на Індіан-Веллсі склався для Світоліної ще складніше. За підсумками першої партії Еліні вдалося виграти лише один гейм - Пегула впоралася із українкою за 29 хвилин.

Початок другого сету було відкладено на деякий час через медичний тайм-аут - Світоліна покинула межі корту через проблеми зі стегном. Але повернулося - лікарі перебинтували їй ногу, і українка продовжила гру.

У другій партії Пегула також зробила ранній брейк, вийшовши уперед 2:0. А згодом збільшила її за рахунку 3:1, після чого втримала цю перевагу у подальших геймах.

Матч між тенісистками тривав 1:04 години. За всю гру українка зробила шість подвійних помилок, у той час, як Пегула - лише одну.

WTA 1000. Індіан-Веллс, 1/8 фіналу Джессіка Пегула (США, 19) - Еліна Світоліна (Україна, 4) 2:0 (6:1, 6:1)

Таким чином, Світоліна уперше з серпня не пройшла у чвертьфінал турнірів WTA. У Цинциннаті українка припинила виступи на стадії 1/16 фіналу.

Останні результати Еліни Світоліної 9-15 серпня, Монреаль. Виліт в 1/16 фіналу 16-22 серпня, Цинциннаті. Виліт в 1/16 фіналу 22-28 серпня, Чикаго. Перемога 30 серпня - 11 вересня, US Open. Виліт в 1/4 фіналу 27 вересня - 3 жовтня, Чикаго. Виліт в 1/4 фіналу 7-17 жовтня, Індіан-Веллс. Виліт в 1/8 фіналу