Здавалося б подолане в Гельсінкі нічийне прокляття знову спіткало збірну України у переможному Львові: прикрі 1:1 з боснійцями

Volyn.com.ua

Україна – Боснія і Герцеговина – 1:1 (1:0 – Андрій Ярмоленко, 15 хв.; 1:1 – Анел Ахмедходжич, 77 хв.)

Відбір до ЧС-2022. Група D. 8 тур. 12 жовтня 2021 року. Львів. Стадіон «Арена Львів». Головний суддя Фелікс Цваєр (Німеччина).

На гру з боснійцями українці виходили вже знаючи про перемогу з рахунком 2:0 фінів над казахами (дубль невтомного Теему Пуккі). Це означало, що перемога сьогодні у Львові ставала для команди Олександра Петракова ще потрібнішою.

Божевільна статистика (17 перемог і дві нічиї у 19 львівських матчах), Гімн України у виконанні Михайла Хоми (Дзідзьо) та приголомшлива атмосфера «Арени Львів» зробили свою справу вже в дебюті поєдинку: Андрій Ярмоленко відгукується на простріл Віктора Циганкова, забиває свій 44-й гол за збірну і виводить «тризубих» уперед!!!

На жаль, під завісу зустрічі стався рецидив давньої хвороби, здавалося б подоланої три дні тому в Гельсінкі – наші не втримали перемогу в руках.

На жаль, під завісу зустрічі стався рецидив давньої хвороби, здавалося б подоланої три дні тому в Гельсінкі – наші не втримали перемогу в руках. Відзначився 22-річний центральний захисник шведського «Мальме» Анел Ахмедходжич.