Ломаченко заявив, що не знає, що відбувається в головах у Лопеса і його батька

Український Дощ

33-річний ексчемпіон світу і найтитуловніший український боксер Василь Ломаченко (15-2, 11 KO) розповів в подкасті Matchroom Boxing, що у легкій вазі у нього лише одна мета - зустріч з абсолютним чемпіоном Теофімо Лопесом (16-0, 12 KO).

"Я хочу реваншу, але ти ніколи не знаєш, що відбувається в голові Теофімо Лопеса і його батька. Тому що сьогодні він говорить - так, а завтра - ні, а післязавтра - знову - так. Тому нам складно зрозуміти, де ми знаходимося зараз. Ми чекаємо його бою з Камбососом. Звичайно ж я також чекаю мого наступного бою. І після цього ми будемо говорити, тоді ми зрозуміємо, як ми можемо організувати його", - сказав ексчемпіон.

На репліку ведучого, що у легкій вазі багато гучних імен: Гарсія, Девіс, Хейні, Ломаченко чітко відповів, з ким саме він хотів би зустрітися.

"Зараз мене цікавить лише одне ім'я - це Теофімо. Лише одне", - сказав він.

На запитання, чи буде реванш з Лопесом кардинально іншим боєм, ніж попередній, Ломаченко відповів ствердно.

"Абсолютно. Тому що я дуже мотивований. Я хочу бути краще. Продемонструвати, що я зараз можу показати в боксі", - заявив Лома.

Американець Теофімо Лопес кілька разів наголошував, що з «плаксою» Василем Ломаченко (15-2, 11 KO) реваншу не буде ніколи.

писав раніше, що в Усика і Ф'юрі є всього 30 днів, щоб домовитися про бій за абсолютне чемпіонство.