Вища ліга: підсумки другого туру

Ukrbasket.net

Команди чоловіків Вищої ліги зіграли 9-12 жовтня матчі першого етапу.

За підсумками поєдинків залишилися незмінними лідери першої групи, які цього ігрового тижня відпочивали. Прометей-2 та Черкаські Мавпи-2 мають по дві стартові перемоги. Нагоду випередити їх мав Маріуполь, але господарі змарнували її в другому поєдинку туру проти МБК-2-Ніко. Натомість миколаївці вибороли першу перемогу сезону.

Сумська СумДУ також виборола першу перемогу сезону. В другому виїзному матчі проти Дніпра-2 сумські баскетболісти забили переможний м`яч на останній секунді ігрового часу. Після поразки в першому матчі туру гості перебудувалися й більшу частину матчу переважали господарів. Тож на перемогу напрацювали.

Другу групу з двома перемогами очолює фіналіст минулого чемпіонату Рівне.

До лідерів підтягнувся дебютант чемпіонату та останній переможець Першої ліги Хмельницький, який двічі впевнено переграв у Львові місцеву Політехніку.

У другому матчі у Львові 12 жовтня (105:74) хмельничани повторили рекорд результативності сезону за чверть – 36 очок. Стільки ж у третій чверті матчу проти МБК-2-Ніко 2 жовтня (110:55) набирав Прометей-2.

У лідери за середньою результативністю вийшов Микита Бібіков з Маріуполя – 23,75 очка за матч. Він же і рекордсмен сезону – 36 очок у матчі 10 жовтня проти МБК-2-Ніко. І знову ж він лідер сезону за абсолютним показником – 95 набраних очок з початку чемпіонату.

За середніми підбираннями попереду Богдан Бринюк з Прометея-2 – 13,5 за матч. Рекордсмен – Денис Кошовець з Прикарпаття-Говерли. У матчі проти Старого Луцька 3 жовтня він зробив 18 підбирань. Загалом найбільше підбирань з початку чемпіонату зробив Святослав Товкач з МБК-2-Ніко – 40.