Тренер Петраков пояснив, чому збірна України не виграла в Боснії і Герцеговини

depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на канал УАФ на Youtube

– Настанов сідати низько не було. У перерві сказали їм, щоб вони так не робили. Це просто втома. У мене до них немає запитань. Всім подякував. Потім розберемо помилки і зробимо висновки.

– Як вам підтримка на трибунах?

– Для мене це несподіванка. Люди кричали моє прізвище. А ми зіграли 1:1. В душі, як програли. Мені навіть соромно. Вдячний Львову і вболівальникам.

– Після того, як Конопянку перестали викликати в збірну, не викликають жодного лівого півзахисника. Зараз там пробували Циганкова. До цього був Марлос. В Україні немає футболіста, який може зіграти на цій позиції?

– Вам не подобається, як грає Циганков? Ми – Україна. Не Франція, не Іспанія і не Італія. У нас середній чемпіонат. Які є ресурси, такі ми і використовуємо. Є молоді хлопці, вони зростають, але вони ще не готові грати за збірну.

– Напрошувалося поява Довбика. Чому він не вийшов?

– Це моя інтуїція. Я головний тренер і випустив Сікана. Якби він забив... Тренер повинен вирішувати і ризикувати. Я сподівався на Сікана, але у нього не вийшло. Це футбол, проте я в нього вірю. Йому тільки 20 років, у нього ще все попереду.

– Чи задоволені грою Булеци і Сидорчука?

– У мене немає жодних запитань до хлопців. Вони зробили все, що могли. будемо готуватися до битви в Боснії.

– Як оціните шанси збірної на друге місце? Ярмоленко – реальний лідер команди, він може побити рекорд Шевченка?

– Про це треба запитувати самого Ярмоленка. Він наш лідер на полі і за його межами. Дай Боже, щоб у нього було здоров'я. Він хоче грати далі. Що стосується наших шансів, то я їх не прораховував. Казахстан виходив на нас з такими очима, а з Фінляндією і Боснією навіть не бився. Ми будемо грати до кінця.