Нічия, яка розчарувала. Збірна України не змогла обіграти боснійців у важливому поєдинку відбіркового циклу до чемпіонату світу-2022

Експрес online

Подія: Футбольна збірна України зіграла внічию 1:1 з Боснією та Герцеговиною у матчі відбіркового циклу до чемпіонату світу, який пройде в Катарі з 21 листопада до 18 грудня 2022 року.

Деталі та коментарі: На 15 хвилині українці провели розкішну атаку, яку після пасу Віктора Циганкова завершив Андрій Ярмоленко. 31-річний футболіст англійського "Вест Гема" забив свій 44 гол за збірну, наблизившись на відстань 4 голів до рекорду Андрія Шевченка. На 77-й хвилині центральний захисник шведського "Мальме "Анел Ахмедходжич більярдним ударом у правий від воротаря Андрія П'ятова кут зрівняв рахунок.

Найкращим гравцем матчу став захисник "Шахтаря" Микола Матвієнко, який отримав від SofaScore оцінку 7,7 балів.