Петракову пригадали про відсутність Маліновського

Sport News

Коментатор каналів «Футбол» Віктор Вацко дав різкий аналіз за мотивами матчу Україна – Боснія (1:1) у відборі на чемпіонат світу.

Мені сподобалось, що учасники матчу були достатньо самокритичними. Вони, в принципі, розібрали ситуацію зсередини. Боснія не постала тим суперником, якого можна було відпускати. Цю Боснію потрібно було брати, крім того, гра складалась для нас якнайкраще.

Зараз можна говорити все, що завгодно, підлаштовуючи під результат. Починаючи від тактики і закінчуючи підбором виконавців. Але що це змінить? Це ж не поверне Маліновського у збірну України. От ви критикуєте Зубкова, Булецу. Петраков говорить, що не було креативного футболіста центра поля, який міг би замінити Шапаренка. Так Маліновський і в Бельгії грав на позиції 8-го номера, і в Аталанті. Він грає на позиції інсайда, може там посилити. Але це рішення і відповідальність тренера. Потім говоримо про те, що у нас батарейки сідають після 60-ї хвилини. Боснійці просто випустили двох свіжих футболістів, і вони забезпечили цю динаміку, більш якісний контроль м’яча.

Далі говоримо про таку річ, як солідність збірної України. Коли ти виграєш матч, то повинен вміти контролювати ситуацію. Тримати м’яч, примусити суперника трошки побігати. Свого часу у нас це виходило, а зараз – ні. Зараз у нас інші футбольні постулати і філософія.