"Динамо" виграло суд у Лозанні: Киянам мають заплатити 5 мільйонів доларів

depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на d10.ultimahora. CAS прийняв сторону киян у цій справі і зобов'язав парагвайців протягом 45-ти днів погасити борг в розмірі 5 мільйонів доларів.

На теперішній момент керівництво "Олімпії" намагається знайти інвесторів, які допомогли б їм погасити заборгованість до призначеного терміну.

"Я думаю, що ми постараємося, можливо, повернути борг навіть раніше встановленого терміну. Зараз у нас немає для цього грошей, але ми в процесі пошуку людей, які готові інвестувати в це питання", – сказав фінансовий радник клубу Мануель Феррейра.

Раніше, нагадаємо, повідомлялося, що "Олімпія", яка на початку 2020-го року придбала у "Динамо" 50% прав на Гонсалеса за 5 мільйонів доларів, мала виплатити цю суму чотирма частинами, але не зробила цього. Пізніше парагвайці пропонували киянам погасити заборгованість декількома частинами по 300 тисяч доларів кожна, але "Динамо" відхилило цю пропозицію.

А ось портал ipparaguay.com пише, що "Олімпія" повинна виплатити "Динамо" не тільки 5 мільйонів доларів, але ще і 10% річних.

У разі невиплати боргу в зазначений термін "Олімпії" можуть заборонити здійснювати нові трансфери.