У гонці за Холанда з’явився новий фаворит

Betline

Широкий список претендентів на Ерлінга Холанда поповнився ще однією командою. Свої наміри підписати норвезького таланта окреслив «Манчестер Сіті». Більш того, саме «городян» варто вважати одним з головних фаворитів на здійснення цього трансферу, повідомляє «The Sun». Після того як влітку «Манчестер Сіті» не вдалося підписати Харрі Кейна, клуб не припинив пошук нового центрального нападника. Вибір чемпіона Англії припав саме на Ерлінга Холанда. У клубі планують провести переговори з агентом футболіста Міно Райолою в січні наступного року. Якщо буде досягнуто принципової згоди про перехід, «Сіті» заплатить суму відступних, прописану в контракті виконавця.

Конкуренцію «блакитним» складуть їхні сусіди - «Манчестер Юнайтед». «Червоні дияволи» для переконання Холанда хочуть використати його досвід спільної роботи з Сульшером в «Мольде».

Відзначимо, що хоч угода Холанда з «Боруссією» і діє до 2024-го року, багато експертів вважають дуже ймовірним його перехід в інший клуб вже найближчим часом. Вся справа в тому, що в контракті норвежця є пункт про мінімальну суму відступних у розмірі 64 мільйонів фунтів стерлінгів, який діє до літа 2022-го. Таким чином, багато топ-клубів спробують провернути цей трансфер, поки ціна на форвард не зросла.

Крім двох манчестерських команд на гравця також претендують «Реал» і ПСЖ.