Шепетівчани здобули нагороди чемпіонату Європи з бойового самбо

Сайт міста Шепетівка

8-10 жовтня у місті Затока (Одеська область) в спортивному комплексі "Горний Орел" пройшов чемпіонат Європи з бойового самбо середдорослих, юніорів та юнаків, у розділах "Лайт", "Про-Фулл" та "Класичне", в якому взяли участь близько 500 участників з 14 країн Європи. Про результати наших спортсменів повідомив голова Хмельницького обласного осередку Олександр Марчук.

В складі збірної України виступали спортсмени з Хмельницької області які завоювали 17 медалей різного гатунку: 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових нагород.

В командному заліку збірна України посіла перше командне місце, друге місце збірна Молдови, третє збірна Арменії.

Результати наших спортсменів на чемпіонаті ЄвропиСеред дорослих:Кириченко Євген - 2 місце у розділі "Лайт" і 3 місце у розділі "Класичне" в/к82 кг. (СК"КОМБАТ" Хмельницький, студент ХІСТ "Україна")Римарчук Аліна - 2 місце у розділі "Лайт" в/к 57 кг. (СК "ЗАЛІЗНИЧНИК" Шепетівка) серед юніорів:Марчук Антон - 1 місце у розділі"Лайт" в/к 74 кг. (ДЮСШ №2"Авангард"- СК "КОМБАТ" Хмельницький, студент КПНУ ім. Огієнка)Серед юнаків:Філіпчук Олег- 1 місце у розділі "Лайт" в/к 62 кг.(СК "ЗАЛІЗНИЧНИК" Шепетівка)Махмудов Жалоладдін - 1 місце у розділі "Лайт" і 3 місце у розділі "Класичне" в/к 36 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК "ПЄРЄСВЄТ" Шепетівка)Гелемеєва Аліна - 1 місце у розділі "Лайт" в/к 48 кг. (СК "ПЄРЄСВЄТ"- ДЮСШ Шепетівка)Яцюк Євген - 3 місце у розділі "Лайт"в/к 62 кг.(СК"ЗАЛІЗНИЧНИК"Шепетівка)Степанюк Михайло- 2 місце у розділі "Лайт", 2 місце у розділі "Про-Фулл" і 3 місце у розділі "Класичне" в/к 39 кг.(СК "ФАЙТ-АРТ" Хмельницький)Дацюк Богдан - 2 місце у розділі "Лайт", 2 місце у розділі "Про-Фулл" і 3 місце у розділі "Класичне" в/к 30 кг. (СК "ФАЙТ-АРТ" Хмельницький)Войтюк Арсеній - 2 місце у розділі "Лайт" і 3 місце у розділі "Класичне"в/к 68 кг.(ОДЮСШ Хмельницький- СК "ПЄРЄСВЄТ" Шепетівка)Спортсменів підготували:Рудіч Олег, Паюк Максим, Кушик Станіслав, Руднев Олександр, Дмитрач Дмитро і Марчук Олександр.