Самбісти Хмельниччини здобули 17 медалей на чемпіонаті Європи

День за днем

Нещодавно, 8–10 жовтня, у селищі Затока, що на Одещині, в спортивному комплексі «Гірський Орел» відбувся чемпіонат Європи з бойового самбо серед дорослих, юніорів та юнаків, у розділах «Лайт», «Про-Фулл» та «Класичне», в якому взяли участь близько 500 учасників з 14 країн Європи. До складу збірної України увійшли спортсмени з Хмельницької області, які гідно виступили на чемпіонаті.

Зокрема спортсмен Хмельниччини вибороли 17 медалей різного ґатунку: 4 золотих, 7 срібних та 6 бронзових нагород. Серед дорослих: Євген Кириченко — 2 місце у розділі «Лайт» і 3 місце у розділі «Класичне» вагова категорія 82 кг (СК «КОМБАТ» Хмельницький, студент ХІСТ «Україна»)

Аліна Римарчук — 2 місце у розділі «Лайт» вагова категорія 57 кг (СК «ЗАЛІЗНИЧНИК» Шепетівка) Серед юніорів: Антон Марчук — 1 місце у розділі «Лайт» вагова категорія 74 кг (ДЮСШ № 2 «Авангард» — СК «КОМБАТ» Хмельницький, студент КПНУ ім. Огієнка) Серед юнаків: Олег Філіпчук — 1 місце у розділі «Лайт» вагова категорія 62 кг (СК «ЗАЛІЗНИЧНИК» Шепетівка)

Жалоладдін Махмудов — 1 місце у розділі «Лайт» і 3 місце у розділі «Класичне вагова категорія 36 кг (ОДЮСШ Хмельницький — СК «ПЄРЄСВЄТ» Шепетівка)

Аліна Гелемеєва — 1 місце у розділі «Лайт» вагова категорія 48 кг (СК «ПЄРЄСВЄТ» — КДЮСШ Шепетівка)

Євген Яцюк — 3 місце у розділі «Лайт» вагова категорія 62 кг (СК «ЗАЛІЗНИЧНИК» Шепетівка)

Михайло Степанюк — 2 місце у розділі «Лайт», 2 місце у розділі «Про-Фулл» і 3 місце у розділі «Класичне» вагова категорія 39 кг (СК «ФАЙТ-АРТ» Хмельницький)

Богдан Дацюк — 2 місце у розділі «Лайт», 2 місце у розділі «Про-Фулл» і 3 місце у розділі «Класичне» вагова категорія 30 кг (СК «ФАЙТ-АРТ» Хмельницький)

Арсеній Войтюк — 2 місце у розділі «Лайт» і 3 місце у розділі «Класичне» вагова категорія 68 кг (ОДЮСШ Хмельницький — СК «ПЄРЄСВЄТ» Шепетівка). У командному заліку збірна України посіла перше місце, друге місце — збірна Молдови, третє — збірна Вірменії. Спортсменів до участі в чемпіонаті Європи підготували Олег Рудіч, Максим Паюк, Станіслав Кушик, Олександр Руднев, Дмитро Дмитрач і Олександр Марчук.

— Дякуємо усім, хто нас підтримує і вірить у перемогу наших спортсменів. Бажаю нових і яскравих перемог, — зазначив голова Хмельницького обласного осередку Олександр Марчук.