Гаррі Кейн перервав свою унікальну гольову серію за збірну Англії в матчі відбору на чемпіонат світу

UA: Cуспільне мовлення

Футболіст протягом 15 ігор показував високу результативність.

Нападник "Тоттенгем Готспур" Гаррі Кейн - п'ятий найрезультативніший гравець у складі збірної Англії. За 6 років у національній команді він забив 41 м'яч і відіграв 65 зустрічей.

На своєму останньому Євро-2020 Кейн став срібним призером, оформивши чотири голи в семи зустрічах континентальної першості. При цьому гравець, з'являючись на полі, забивав у кожному матчі відбору на Євро та на чемпіонати світу з вересня 2017 року.

Однак ця унікальна серія, що тривала 15 ігор, перервалась у матчі Англія - Угорщина в межах відбору на чемпіонат світу-2022.

Як пройшов матч Англія - УгорщинаПісля розгромної перемоги над угорцями на виїзді з рахунком 4:0 повторити свій успіх удома Англії не вдалось. Другий матч збірних у рамках відбору на чемпіонат світу завершився внічию - 1:1. Обидва м'ячі забили в першому таймі - спочатку відзначився Роланд Салай і вивів Угорщину вперед, після чого до гри повернув рівновагу Джон Стоунз на 37-й хвилині.

Кейн, своєю чергою, вийшов на поле на 76-й хвилині, але не зміг відзначитись результативними діями до кінця протистояння. Таким чином він уперше з вересня 2017 року не зміг забити за збірну Англії в рамказ відбору на чемпіонат світу чи на Євро.