Павелко: Для мене Петраков — головний тренер

Sport News

Президент УАФ Андрій Павелко в ефірі «Профутболу» розповів про роботу з в.о. головного тренера збірної України Олександра Петракова.

— Петраков — людина відкрита. Ніколи не просили його стримувати?

— Навпаки. Ми з ним спілкувалися про це. Я сказав, що він справжній мужик і боєць. Він щирий, і в цьому, напевно, відкриття для наших журналістів. До цього такого не було, щоб людина щиро розповідала, що відбувається всередині команди, яке буває спілкування. До нього цього ніколи не було. Але також він неординарна особистість, яка буде підносити різні підходи до прес-конференцій.

Коли в останній раз з ним спілкувався, то я навпаки — ми жартома обмінялися з ним, що в жартах, напевно, Петраков найкращий — якщо трохи жарту додати в його щире спілкування, буде добре. Пожартували, посміялися.

В цьому тільки й полягає наше спілкування. А решта, це його рішення, тільки він вибирає, як спілкуватися всередині з гравцями, кого запрошувати і яку систему гри запропонувати.

— Коли може бути знята приставка в.о. у Петракова?

— Він відповів на це питання — це може бути 3, 5 і 55 ігор на чолі. Для мене він не бачить ніякої приставки, для мене він головний тренер збірної України. Ну подивимося — крок за кроком.

Для мене, як його друга і колеги, він головний тренер, але зараз є юридичні питання. Згодом ми поставимо крапки.

— Тобто це буде залежати від результатів — виведе в Катар, то буде пролонгація?

— Ще раз повторюю — він для мене головний тренер. В.о. або не в.о. — це покаже час.