Київ-Баскет із вкрай непростої перемоги розпочав свій шлях у Кубку Європи ФІБА

Ukrbasket.net

У першій чверті на майданчику панувала рівна гра, гості намагалися захопити лідерство, але Київ-Баскет не відпускав їх у рахунку. Натомість, під завісу стартового ігрового відрізку, підопічні Айнарса Багатскіса самі заволоділи ініціативою і завдяки дальньому влучанню виграли чверть з перевагою у 3 очки.

У наступній 10-ти хвилинці малюнок гри особливо не змінився. Трефл намагався поновити паритет, але зробити цього полякам не вдавалося. Хоча, в одному з епізодів, відставання Сопота від киян складало усього одне очко. Втім, перед великою перервою господарі збільшили відрив до +5.

Відпочинок пішов на користь Трефлу, який зробив ривок у + 6 та вийшов вперед вперше від стартової чверті. Однак, команда Айнарса Багатскіса швидко повернула собі лідерство. У підсумку, перед заключною чвертю гандикап у Київ-Баскета так і залишився +5.

Як і належить матчам такого рівня, вирішальна чверть стала найзапеклішою та найнервовішою. Впродовж заключного ігрового відрізку Сопот таки зумів наздогнати Київ-Баскет та навіть повести у рахунку. Однак, бджоли відпускати перемогу із рук не збиралися й знову вийшли вперед. Зокрема за кілька секунд до сирени Гаррет закинув триочковий і, здавалося, зняв усі питання щодо переможця. Втім, Трефл відповів також влучним кидком з-за дуги скоротивши відставання до 1 пункту. За 3 секунди до кінця чверті поляки отримали шанс на атаку, але, на щастя для нашої команди, реалізувати її не зуміли. Відтак, перемога Київ-Баскета – 69:68.

Кубок Європи ФІБА

Група В

Київ, ПС Венето

Київ-Баскет – Трефл Сопот (Польща) 69:68 (22:19, 18:16, 12:12, 17:21)

Київ-Баскет: Кеффі 10 + 3 підбирання, Гаррет Дж 10 + 7 підбирань, Ковальов 6 + 12 підбирань, Томсон 7 + 6 передач, Вашингтон 2 + 3 передачі – старт, Анікієнко 15 + 2 підбирання, Скапінцев 8 + 6 підбирань, Тиртишник 2, Войналович 3, Вудсон 6 + 4 підбирання.

Трефл Сопот: Франке 13 + 5 підбирань, Грушевські 10 + 2 підбирання, Мотен 4 + 4 підбирання, Шарма 12 + 4 підбирання, Янг 10 + 7 передач – старт, Коленда 6 + 4 передачі, Леончик 6 + 11 підбирань, Ліндом 5 + 2 підбирання, Шлахетка 2 + 4 передачі.