У Рівному стартував "Напівмарафон на Покрову"

UA: Cуспільне мовлення

На рівненському Гідропарку стартував четвертий традиційний напівмарафон "Pokrova Half Marathon 2021". Про це повідомляє журналістка Суспільного. Учасники змагаються у трьох дистанціях 2,35 км, 10 км та 21,1 км.

О 8:00 стартували учасники забігу в дистанції 2,35 кілометра. Через проведення заходу на Гідропарку, а не на звичній трасі міськими вулицями, старти бігунів розмежували у часі.

На дистанції в 10 кілометрів учасники забігу розпочали забіг о 8:20.

О 9:30 стартуватимуть ті, хто долатиме 21,1 кілометра.

Традиційно, організатори нагороджуватимуть наймолодшого та найстаршого фінішера забігу, а також бігунів з інвалідністю – переможців номінації "Непереможні".

Що відомо На початку жовтня для "Напівмарафону на Покрову" змінили трасу. У патрульній поліції області зазначили, що не перекриватимуть ділянки звичної траси напівмарафону, через велику кількість ремонтних робіт в місті. "Напівмарафон на Покрову" проводять у рамках реалізації проєкту Громадського бюджету Рівного "Рівненська бігова ліга 2021". Він передбачає проведення у місті чотирьох забігів. Окрім "Сильні духом" й "Забігу у вишиванках" й "Напівмарафону на Покрову" відбудеться також "Забіг Святого Миколая". "Pokrova Half Marathon 2021" один з трьох залікових забігів "Рівненської бігової ліги 2021". Участь у напівмарафоні в 2020-му році взяло майже 250 учасників. Були не лише представники Рівного та області, а й бігуни з Києва, Львова, Тернополя та Луцька. Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram