Відомо з ким зіграє Регіна-МЕГУ цими вихідними

Вісті Рівненщини

У п'ятницю 15 жовтня, та у суботу 16 жовтня в рамках 2-го туру Суперліги-Дмарт Регіна-МЕГУ в гостях зіграє із місцевим Хіміком та вінницьким ДоброДій-медуніверситет.

Наступним суперником рівнянок після Волині в Чемпіонаті України буде давно всім відомий колектив Юлії Якушевої. Минулий сезон тоді ще Білозгар-медуніверситет провів у Вищій Лізі України. Вінничанки ставили собі за мету взяти чемпіонство другого дивізіону, проте у фінальному турі зазнали поразки від житомирського Полісся-2. Тому змушені були змиритися із другою сходинкою на п'ядесталі, та все ж мали ще один шанс зачепитися за Суперлігу із Полтавчанкою. Тоді вже підопічні Юлії Якушевої свого не віддали і через рік перерви все ж повернулися до елітного дивізіону. У першому турі нового сезону команда Якушевої зіштовхнулася із чинним Чемпіоном країни Прометеєм та амбітною Алантою із Дніпра, тому закономірно, що розважитись набраними балами дівчата не змогли.

Відзначимо, що у міжсезонні ДоброДій заключив контракт із ліберо - Світланою Сопочевою, а зовсім нещодавно підсилився досвідченою зв'язуючою Мариною Дегтярьовою. Всі інші позиції залишились не змінними.

В другий ігровий день підопічні Мартіна Живкова зустрінуться із срібними призерками минулої Суперліги, місцевим Хіміком. В міжсезонні клуб покинули 4 гравчині основного складу.

Команді Євгена Ніколаєва цього сезону не вдалося підсилитися іноземними легіонерами. Клуб підписав зв'язуючу Аллу Політанську та двох перспективних волейболісток із Білої Церкви, а також відому рівненським вболівальникам догравальницю - Інну Деніну.

Розклад ігор 2-го туру Суперліги-Дмарт в Южному:

15 жовтня (п'ятниця)

15:00 - Регіна-МЕГУ - ДоброДій

17:30 - Волинь - Хімік

16 жовтня (субота)

11:00 - Волинь - ДоброДій

13:30 - Регіна-МЕГУ - Хімік

У прямому ефірі усі ігри 2-го туру можна буде подивитися на YouTubeпорталі Dmart.TV.