Дмитро Скапінцев: Те, що не впали духом і боролися до кінця, допомогло здобути перемогу

Ukrbasket.net

Центровий Київ-Баскета Дмитро Скапінцев прокоментував першу перемогу в Кубку Європи ФІБА у матчі проти польського Трефла.

"Перш за все хочу привітати вболівальників з першою перемогою в єврокубку, нехай вона і видалася важкою. Сьогодні відчувалася божевільна підтримка трибун – саме атмосфера в залі допомагала рухатися до успіху. Здорово, що почали позитивно. Постараємося і далі утримувати цю планку.

Про матч скажу так: діяли добре, але відрізками. Траплялися збої, які відкидали назад, через що було непросто. Починали агресивно, потім збивалися, запал пропадав – то не могли вибрати хороші моменти для кидка, то захиститися грамотно. Періодами програвали підбір, але, на щастя, знайшли способи компенсувати допущені помилки.

Що відчував в останні секунди матчу? За останній місяць провели два овертайми, тому заключні хвилини будь-якої зустрічі тепер хоч і зустрічаємо з хвилюванням, але воно вже контрольоване. Так, пропустили триочковий від Брендона Янга, проте сам по собі кидок був важким, через руки – тут команда зробила, що могла. Потім виникли проблеми з введенням м’яча з ауту. Але ми вірили в позитивний результат. Думаю, те, що не впали духом і боролися до кінця, допомогло в підсумку здобути перемогу".