Футболіста збірної Франції засудили до 6 місяців тюрми через медовий місяць. Як так сталося?

Hromadske.ua

Про це пишуть The Independent та Marca.

У 2017 році Ернандес в Іспанії посварився зі своєю дівчиною Амелією Льоренте: її із легкими травмами навіть госпіталізували. І хоча ніхто із них не висунув звинувачень, футболіста визнали винним у насиллі, а його дівчину — у насиллі та пошкодженні майна.

Вони обоє отримали по 31 дню громадських робіт та заборону наближатися один до одного упродовж 6 місяців. Проте невдовзі пара помирилася та навіть організувала медовий місяць за кордоном. Одразу після повернення в Іспанію їх затримали. А у 2019 році футболіста через це засудили до 6 місяців ув'язнення. Натомість дівчині не висунули звинувачень, тому що під час медового місяця її ще офіційно не повідомили про заборону наближатися до хлопця.

Після цього футболіст подав апеляцію. Зрештою суд вирішив, що оскільки це не перше порушення футболіста, пом'якшити покарання для нього не можна. Тепер гравець має 19 жовтня прийти до суду, а після цього у нього буде 10 днів, щоб прибути до в'язниці. Проте гравець запевняє, що буде знову оскаржувати рішення суду.

Лукас Ернандес є гравцем збірної франції та мюнхенського футбольного клубу «Баварія». У складі національної команди він у 2018 році став чемпіоном світу.

Натомість з «Баварією» Ернандес встиг у 2020 році виграти Лігу чемпіонів. Мюнхенська команда у 2019 році заплатила за цього гравця мадридському «Атлетико» 80 мільйонів євро.