Кривбас у матчі з трьома пенальті розгромив Кремінь

Кременчуцька газета

Кремінь повторює клубний антирекорд.
Номінальними господарями були гравці Кремня, але матч відбувся у Кривому Розі. За домовленістю сторін, матч приймав Кривий Ріг – через роботи на полі Кремень-Арени, кременчужани «приймали» суперника на його клубному стадіоні. Кремінь не набирає очок у Першій лізі вже шість матчів поспіль і до повторення клубного рекорду залишилася одна гра. Уявіть самі, безвиграшна серія Кремня з 19 вересня триває 10 ігор: нічия та дев’ять поразок.
Натомість безпрограшна серія Кривбасу у чемпіонаті триває вісім матчів: п’ять перемог та три нічиї. Продовжилась вона і цього разу. Гравці Кривбасу активно розпочали матч. Підопічні Бабича більше контролювали м’яч, але захист Кремня справлявся. На 12-й хвилині міг забивати Дебелко, але його удар парирував Єрмолов. У наступній атаці Кошман завдав першого удару у площину воріт для Кремня.
І ось на 17-й хвилині Кривбас досяг свого. Вагнер закинув у штрафний майданчик, але удар Ярового відбив Єрмолов. Першим на добиванні виявився Щедрий, який пробив точно у кутку – 0:1. З кожною хвилиною перевага другої команди чемпіонату була все більш суттєвою. Могли господарі забивати, коли після навісу Горвата у поперечину пробив Вагнер. На 31-й хвилині Сейтхалілов збив Іліча та арбітр призначив пенальті, який реалізував Дебелко – 0:2.
Потім рахунок став розгромним. Ілич віддав під удар Яровому, але удар хавбека Кривбаса парирував Єрмолов. М’яч відлетів у ногу Головко та залетів у ворота – 0:3. Гравці Кривбасу ще у першому таймі зняли всі питання про переможця.
Відразу після перерви міг забивати Щедрий, але м’яч влучив у штангу. Дуже впевнено грали номінальні гості. І ось після удару Вагнера м’яч влучив у руку Пилипенка та арбітр призначив пенальті. Але удар Вагнера парирував Єрмолов.
На 59-й хвилині Кремінь залишився у меншості. Другу жовту отримав Пилипенко, який зіграв лише сім хвилин. Із запалом грали футболісти Кривбасу в атаці, а ось у Сарнавського роботи у цьому матчі не було.
У більшості підопічні Бабича забили четвертий м’яч. Маліновський віддав чудовий пас, а Хобленко розстріляв ворота Єрмолова – 0:4. Але на повторі було видно, що Олексій був у офсайді. За три хвилини Кривбас забив ще. Іліча збив захисник Кремня та арбітр призначив третій пенальті у матчі. Хобленко переграв Єрмолова – 0:5.
Зрештою матч завершився розгромною перемогою Кривбасу, який на повних парах мчить до УПЛ.
Man of the match: Олексій Хобленко (Кривбас)
Голеадор Кривбасу вийшов на заміну і за три хвилини забив двічі. Таким чином, у Хобленка вже 11 м’ячів у сезоні.
Кремінь (Кременчук) – Кривбас (Кривий Ріг) ‒ 0:5
Голи: Щедрий, 17, Дебелко, 31 (пен), Головко, 34 (а/г), Хобленко, 74, 77 (пен)
Нереалізований пенальті: Вагнер, 56 (воротар)
Вилучення: Пилипенко, 59
Кремінь (стартовий склад): Єрмолов, В. Сидоренко, Ульянов, Головко, Толкач, Сейтхалілов, Молько, Бойко, Кошман, Галоян, Галата. Запасні: Третяк, Д. Сидоренко, Навроцький, Білоус, Алізаде, Кучеренко, Мурашов. Головний тренер: Роман Локтіонов
Кривбас (стартовий склад): Сарнавський, Балан, Семенов, Зотько, Горват, Яровой, Приходько, Вагнер, Іліч, Щедрий, Дебелко. Запасні: Льопка, Рябов, Заіменко, Гордієнко, Пятов, Хобленко, Татарков, Маліновський, Фатєєв, Мостовой, Гігашвілі, Говедаріца. Головний тренер: Олександр Бабич
21.11.2021. 17:45. Кривий Ріг. СК «Гірник»