Борги із зарплати у чернігівській «Десні» обіцяють виплатити сьогодні. Скільки заплатять?

0462.ua

Футболісти чернігівської «Десни» можуть отримати частину грошей – борг із зарплати, який накопичувався кілька місяців.

За інформацією видання Meta-ratings на настрій футболістів чернігівської «Десни» негативно впливає заборгованість із зарплати.

Мова про 4 чи 5 місяців, за які власники клубу не виплатили гроші. Причому, проблема стосується не лише гравців, але і тренерів та інших працівників ФК «Десна».

Втім, є шанс, що сьогодні, 22 лютого, частину заборгованості виплатять. Про це футболістам і тренерам пообіцяло керівництво клубу.

Проте, мова йде про виплату грошей тільки за й місяць. У цьому разі залишиться заборгованість у 3-4 місяці.

Нагадаємо, влітку 2021 року футбольний агент Олег Авдиш назвав середні розміри зарплат у клубах Української Прем’єр-ліги. За його даними найкращим футболістам чернігівської Десни платять по майже 4 тисячі доларів (близько 100 тисяч гривень) на місяць. Місячний фонд зарплати на команду – приблизно 50 тисяч доларів

Інформація про заборгованість перед гравцями Десни потрапляє до ЗМІ з весни 2021 року. Щоразу мова йде про заборгованість у 3-4 місяці. Ситуація ускладнилася тим, що команда не виконала завдання на минулий сезон і не пробилася до єврокубків.

У вересні журналістка телеканалів Футбол 1 і Футбол 2 Аліна Войтова у ефірі програми УПЛ Online заявила, що має підтвердження про великі борги з перших вуст – від головного тренера команди.

Тоді ж з’явилася інформація про те, що деякі футболісти нібито поскаржилися на невиплату грошей до Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу. А ще за кілька днів деякі колишні гравці команди, які залишили Чернігів у 2021 році, підтвердили, що їм досі винні зарплати за 2-4 місяці.

У керівництві ФК «Десна» не підтверджують цю інформацію, проте і не спростовують ці чутки. Зазвичай президент клубу Володимир Левін обмежується фразами про те, що у клубі «все добре» і рекомендує журналістам звернути увагу на інші клуби, де є заборгованість.