Parimatch Кубок України: визначено пари третього попередньому етапу

Асоціація футзалу України

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати матчів другого попереднього етапу Parimatch Кубка України та пари, які зіграють у третьому попередньому етапі.

19 листопада

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Любарт» (Луцьк) – 3:6 (1:1)

Голи: Юрій Коваль (13), Анатолій Доманський (26), Артем Корольчук (29) – Роман Дацюк (11), Сергій Степанюк (31, 35), Владислав Козачок (39), Владислав Сизик (40, 40)

Попередження: Кирило Подорожній (29), Юрій Коваль (31), Анатолій Доманський (33), Артем Корольчук (34), Сергій Литвиновський (35)

Вилучення: Анатолій Доманський (34 – друга ЖК)

Перший матч: «Любарт» (Луцьк) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – 6:1

20 листопада

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «SkyUp» (Київ) – 2:4 (0:1)

Голи: Андрій Саламаха (26), Владислав Константінов (30 – автогол, 40) – Микита Тменов (8), Ростислав Семенченко (23), Роман Бакум (31)

Перший матч: «SkyUp» (Київ) – КІВС «Енергія-2» (Львів) – 8:3

«Comfort Life» (Буча) – «Human» (Дніпро) –​ 1:3 (1:2)

Голи: Олександр Шамотій (9) – Сергій Беденок (11), Сергій Дубовик (16), Артем Петренко (32)

Попередження: Дмитро Медвідь (18), Ігор Кіян (19), Олександр Шамотій (39)

Вилучення: Євгеній Заєць (30)

Перший матч: «Human» (Дніпро) – «Comfort Life» (Буча)​ – 2:3

«INTER» (Донецьк) – «In.IT» (Львів) –​ 3:3 (1:2)

Голи: Микола Кодацький (4), Денис Хруль (23), Денис Сандецький (36) – Володимир Гриник (7), Роман Танечник (10), Олег Галамага (40)

Попередження: Олег Буцик (27 – «In.IT»)

Нереалізований дабл-пенальті: Вадим Дробашко (20 – «INTER»)

Перший матч: «In.IT» (Львів) – «INTER» (Донецьк) – 1:5

«Адвокат і Ко» (Кременчук) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – 6:8 (5:3)

Голи: Ваге Саркісян (5), Дмитро Ніколаєв (6), Артем Стрижак (7), Назар Хрієнко (19), Євген Віхарев (22) – Дмитро Делятинський (7, 16), Юрій Павлов (14), Олександр Фролов (18 – автогол), Сергій Рідний (23, 23, 29), Олександр Мандичев (30), Уссама Тумзін (31)

Попередження: Дмитро Ніколаєв (12) – Олександр Синенко (40)

Вилучення: Іван Борозенець (22 – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»)

Перший матч: «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Адвокат і Ко» (Кременчук) –​ 8:1

«Гепард» (Харків) – «CLUST-NPU» (Київ) – 8:2 (3:0)

Голи: Максим Логінов (3), Олексій Волобуєв (19, 20, 23), Володимир Лоншаков (25), Олександр Поживотько (29), Максим Козлов (32), Євген Юнаков (37) – Олександр Карбула (27), Антон Вакуленко (40)

Попередження: Володимир Лоншаков (3), Олександр Поживотько (38) – Дмитро Стрельченко (33)

Перший матч: «CLUST-NPU» (Київ) – «Гепард» (Харків) –​ 1:2

«Технологія-Агросвіт» (Суми) – «Геологія» (Кременчук) – 7:3 (3:2)

Голи: Євген Мороз (1), Максим Мисловський (11, 37), Костянтин Сорока (25), Євген Петраков (22, 29), Роман Прощенко (30) – Олександр Карбула (27), Антон Вакуленко (40)

Попередження: Віталій Костиренко (20), Дмитро Лавський (31, обидва – «Геологія»)

Перший матч: «Геологія» (Кременчук) – «Технологія-Агросвіт» (Суми) –​ 4:5

«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) –​ 4:4 (2:4)

Голи: Андрій Наконечний (7, 13 – з дабл-пен., 28, 40) – Олег Пицик (4), Олександр Дичук (4), Василь Баланик (11), Ігор Бессонов (14)

Перший матч: «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) –​ 3:1

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни) – 4:4 (2:2)

Голи: Максим Хижняк (8, 25), Павло Химяк (12), Максим Алєксюк (39, 40 – автогол) – Дмитро Баранник (2, 30), Владислав Радченко (17)

Попередження: Михайло Ляхович (27), Сергій Степаненко (40) – Андрій Дрога (25)

Перший матч: «Рятувальник» (Ромни) – «BudmonsteR» (Київ) – 1:3

«Ужнет» (Ужгород) – «Урожай» (Чернівці) – 2:6 (0:2)

Голи: Євген Мирончук (37 – з дабл-пен., 38) – Сергій Максимчук (3, 28, 37), Андрій Савчук (17, 35), Михайло Рябий (26)

Попередження: Михайло Рябий (24), Павло Гончар (33)

Вилучення: Віктор Каращенко (17)

Нереалізований пенальті: Геннадій Куляк (29 – «Урожай»)

Перший матч: «Урожай» (Чернівці) – «Ужнет» (Ужгород) – ​8:3

«Юрінновація» (Київ) – «Бастіон» (Львів) – 0:8 (0:5)

Голи: Андрій Любуська (5, 20), Ігор Кудінов (7), Михайло Чабан (12), Орест Іванишин (16), Михайло Чабан (21), Назарій Цимбаляк (28), Ігор Моночков (28)

Попередження: Олександр Грищенко (27 – «Юрінновація»)

Перший матч: «Бастіон» (Львів) – «Юрінновація» (Київ) –​ 11:0

21 листопада

«Славута» (Славута) – «Галицька здоба» (Львів) – 5:2 (2:1)

Голи: Ігор Кушецький (7, 20), Олександр Баландюк (22), Святослав Петросюк (27), Віталій Рябоконь (30) – Андрій Коваль (13), Богдан Стефанків (22)

Попередження: Олег Панасюк (26 – «Галицька здоба»)

Перший матч: «Галицька здоба» (Львів) – «Славута» (Славута) –​ 4:4

«Нікма» (Запоріжжя) – «SKIDKA» (Київ) – 3:4 (1:2)

Голи: Роман Сухаревський (4), Дмитро Харченко (25), Артем Подріз (27) – Юрій Щериця (3, 40), Андрій Назаров (11), Едуард Ткаченко (22)

Попередження: Ігор Кардаш (26) – Віталій Гавриленко (8), Юрій Щериця (8), Микита Тищенко (27), Максим Войток (33)

Вилучення: Микита Тищенко (37 – друга ЖК)

Нереалізований дабл-пенальті: Максим Войток (31 – «SKIDKA»)

Перший матч: «SKIDKA» (Київ) – «Нікма» (Запоріжжя) –​ 1:2

«Легіон» (Дніпро) – «Б.Є.Д.А.» (Миколаїв) – 10:2 (1:2)

Голи: Віктор Ковальов (2, 12, 40), Артем Кокотяк (5, 12), Денис Дуков (8), Михайло Макшанов (8, 15, 30), Роман Дяченко (35) – Олег Позняк (25), Олександр Федорчук (28)

Попередження: Денис Расторгуєв (40), Олег Франчук (40, обидва – «Б.Є.Д.А.»)

Нереалізований дабл-пенальті: Євгеній Онищенко (40 – «Легіон»)

Перший матч: «Б.Є.Д.А» (Миколаїв) – «Легіон» (Дніпро) –​ 3:10

Пари третього попереднього етапу:

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Славута» (Славута)

«Human» (Дніпро) – «Любарт» (Луцьк)

«BudmonsteR» (Київ) – «Легіон» (Дніпро)

«Урожай» (Чернівці) – «Гепард» (Харків)

«INTER» (Донецьк) – «Бастіон» (Львів)

«SKIDKA» (Київ) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)

«SkyUp» (Київ) – «Технологія-Агросвіт» (Суми)

Базові дати матчів: 4-5 грудня (перші поєдинки) та 18-19 грудня (матчі-відповіді).