УПЛ. Верес - Металіст 1925 2:0. Відео голів

Сhampion.com.ua

У матчі 15-го туру української Премєр-Ліги Верес вдома обіграв Металіст 1925.40 хвилина. Відео голу Пасіча61 хвилина. Відео голу СолдатаЧемпіонат України - УПЛ15 тур, 21 листопадаВерес - Металіст 1925 2:0 (1:0)Голи: 1:0 - 40 Пасіч, 2:0 - 61 СолдатВерес: Богдан Когут, Ігор Солдат, Роман Гончаренко, Михайло Шестаков (Михайло Сергійчук 73), Віталій Дахновський (Віталій Тимофі'єнко 81), Геннадій Пасіч, Сергій Панасенко (Роберт Гегедош 81), Дмитро Немчанінов, Валерій КучеровМеталіст 1925: Денис Сидоренко, Соломон Кверквелія, Артур Западня, Євген Протасов, Сергій Ченбай, Михайло Шершень, Дмитро Кравченко, Артем Габелок (Максим Задерака 66), Олег Голодюк (Фабіо Алешандре Фрейтас де Алмейда 66), Марлісон, Дмитро КриськівПопередження: Валерій Кучеров 10 - Артур Пастка 45+1Раніше, Минай та Інгулецьрозписали результативну нічиюу 15 турі УПЛ.