Леброн Джеймс уперше в кар'єрі отримав дискваліфікацію. Що стало причиною: відео

UA: Cуспільне мовлення

Уперше за 19 років.

Баскетболіст Леброн Джеймс пропустить найближчий матч регулярного сезону НБА через дискваліфікацію. Таке рішення ліга прийняла після сутички Леброна з гравцем "Детройт Пістонс" Айзеєю Стюартом у матчі попереднього ігрового дня.

Джеймс отримав дискваліфікацію "за необережний удар" на один поєдинок, Стюарт - на два. Через дискваліфікацію Леброн втратить близько 284 тисяч доларів, а Айзея - 45 тисяч.

Для Леброна, який проводить уже 19-й сезон в НБА, це перша дискваліфікація у кар'єрі. Він пропустить матч "Лос-Анджелес Лейкерс" проти "Нью-Йорк Нікс".

Що стало причиною дискваліфікації

У третій чверті поєдинку між "Лейкерс" та "Пістонс" Джеймс боровся за підбір зі Стюартом - і ліктем влучив йому в обличчя.

У гравця "Детройта" утворилося розсічення, він кілька секунд переговорив з Джеймсом, а тоді намагався дістатися до суперника - Стюарта відстороняли партнери по команді, судді та стюарди.

Айзея кілька разів проривався через них та біг через весь майданчик, аби дістатися до Леброна, але не зміг цього зробити.

Повне відео епізоду Як Айзея проривався до Леброна

Обидва гравці отримали вилучення з гри одразу, а тоді ліга покарала їх додатковою дискваліфікацією. ЗМІ повідомляли, що Леброн хотів вибачитися перед Стюартом, але цього не сталося.

У підсумку матч "Лейкерс" - "Пістонс" залишився за командою з Лос-Анджелеса - 121:116. А в ніч на понеділок, 29 листопада, команди зустрінуться знову - і обидва баскетболісти уже відбудуть свою дискваліфікацію.