Захисник Валенсії не потрапив в остаточну заявку Північної Македонії на матчі з Іспанією та Україною

Ukrbasket.net

Головний тренер національної збірної Північної Македонії Драган Баїч оголосив остаточний список з 15 баскетболістів, з якими він буде грати в матчах проти Іспанії та України у кваліфікації до ЧС-2023.

Читайте: Україна – Північна Македонія: історія зустрічей національних збірних

З попередньої до остаточної заявки не потрапили Даріо Мітевські (МЗТ Скоп'є), Андрей Мітревські (Фенікс 2010), але найсуттєвіша втрата – розігруючий Ненад Дімітрієвіч з іспанської Валенсії.

Ще у жовтні він травмувався в матчі Єврокубку проти Будущності (лікарі діагностували розрив підколінного сухожилля правої ноги). В збірній сподівались, що він встигне відновитись до матчів збірної, але цього не відбулось.

Остаточна заявка збірної Північної Македонії:

Захисники: Крістіан Ніколов, Дам'ян Робєв, Дам'ян Стояновські (всі - МЗТ Скоп'є), Бобан Стаїч (Пелістер), Віктор Єфремовські (Гостівар), Андрей Магдевські (ЦСМ, Румунія),

Форварди: Боян Крстевські, Адем Мекіч (МЗТ Скоп'є), Стоян Гюроскі, Любомир Младеновські (Пелістер), Андрей Маслінко (ТФТ), Кирил Ніколовські (Козув), Лейсон Зекірі (Приштина, Косово), Джейкоб Вайлі (Будучність, Чорногорія)

Центровий: Теодор Сіміч (Барселона, Іспанія)

Північна Македонія проведе домашній матч проти Іспанії 26 листопада та гру проти України, що відбудеться 29 листопада у київському Палаці Спорту.

Квитки на матч Україна – Північна Македонія ще є у продажу. Придбати квиток можна за цим посиланням.