Новий спортивний директор рівненського «Вереса» — В`ячеслав Шевчук

Рівне Вечірнє

Спортивним директором ФК "Верес" став колишній гравець збірної України та "Шахтаря", багаторазовий чемпіон України та володар Кубка УЄФА В'ячеслав Шевчук.

Президент футбольного клубуІван Надєїн зазначив, що команді потрібний сильний директор з досвідом і впізнаваним обличчям.

- Я докладу всі свої зусилля і досвід, який здобув у ролі гравця. Бачу, що в Рівному футбол розвивається і вболівальники скучили за великим футболом, тому впевнений, що вже навесні наша команда покаже яскраву гру з гарною підтримкою на стадіоні ldquo;Авангардrdquo; . Вірю, що квитки буде важко дістати на цей матч, - розповів В'ячеслав Шевчук.

В'ячеслав Шевчук також прокоментував ситуацію, яка трапилася у травні цього року. Нагадаємо, спортсмен після святкування 85-річчя Шахтаря сів за кермо авто у стані алкогольного сп'яніння.

- Це моя сама велика помилка в житті. Наступного дня після інциденту я публічно вибачився, пішов з каналу і відмовився від багатьох проектів. Я зіграв багато матчів за збірну України, за ldquo;Шахтарrdquo; на європейській арені і це потрібно було зробити перед вболівальниками, бо я десь був прикладом.

Додамо, що попередникВ'ячеслава Шевчука Орест Баль став заступником генерального директора Вереса.