Вернидуб: "Тираспіль - це територія Молдови. Тут все спокійно"

META

Український головний тренер Шеріфа Юрій Вернидуб заявив, що вважає Тираспіль територією Молдови, незважаючи на те, що в країні йде поділ на Молдову та Придністров'я.

"Я йшов працювати до Молдови. Тираспіль — це територія Молдови. Так, тут є поняття Придністров'я та Молдова, але все спокійно. Читаю коментарі, які дають з боку Молдови і тут – вони відрізняються. Видно, що досі є якась нелюбов. Кажу, як є, Мені приховувати нема чого.

Але це їхні проблеми. Я сюди приїхав не для того, щоб з кимось лаятись і щось ділити. Найголовніше, що я не бачу військових дій та ненависті між людьми, які живуть у Придністров'ї та в Молдові. Часто бачу тут молдовські номери автомобілів, а у Молдові – придністровські", - сказав Вернідуб в інтерв'ю російському журналісту Нобелю Арустамяну.

Також Вернидуб розповів, чи може він відгукнутися на пропозицію з Росії.

"Ні, з 2014-го року. Це мій вибір. Я б цього ніколи не зробив. Я народився в Україні - ця країна дала мені все, що в мене є. Я їй дуже вдячний, дуже люблю і готовий іти за неї до кінця . Ніколи в мене іншої думки не буде. А друге, мій батько, якого вже немає, цього не зрозумів".

Вернидуб тренує Шериф із грудня минулого року. Під його керівництвом чемпіони Молдови вперше в історії пробилися до групового етапу Ліги чемпіонів, де сенсаційно обіграли Шахтар (2:0) та Реал (2:1).