За честь родини! Образник Ломаченка пообіцяв знищити непереможного Камбососа

META

Чинний абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес заявив, що жорстко покарає Джорджа Камбососа. Причина - неприємні висловлювання на адресу своєї сім'ї, зокрема його матері.

"Не забувай, що ти - ніхто в порівнянні зі мною. У суботу [27 листопада] рукою Всевишнього ти будеш поставлений на своє місце, а я буду виконавцем Його волі. Амбітні бійці зустрічаються досить часто і нічого поганого я в цьому не бачу, але річ у тому, що не всім вдається довести, що їхня впевненість обґрунтована… Народним чемпіоном тобі стати не судилося, бо всі зароблені на поєдинку гроші ти, швидше за все, витратиш на себе коханого, ніж займешся благодійністю.

Те, яку нісенітницю він несе; неповажно висловлюється про мою матір? Я казав їм, попереджав, що не варто чіпати близьких. Нехай мене поливають брудом – заради Бога. Як вони там кажуть? Що я тарган, мураха тощо. Але вони перейшли межу, тож нехай йдуть лісом і Джордж Камбосос, і його менеджер", - заявив Лопес.

Нагадаємо, 27 листопада у Нью-Йорку Лопес та Камбосос зійдуться у рингу. Власником абсолютного чемпіонського титулу Теофімо став восени 2020 року, здобувши перемогу над українцем Василем Ломаченком.