"Я міг би показати йому це на практиці". Екс-суперник Усіка розчарований Джошуа у бою з українцем

META

40-річний американський боксер на прізвисько "Джентльмен" заявив, що зустріч у рингу з українцем, який у підсумку став володарем поясів за версіями WBA, IBF, WBO та IBO у надважкій вазі, склалася для тепер вже колишнього чемпіона не так, як він планував та чекав.

Нагадаємо, Візерспун є першим суперником Усика після його переходу з важкого дивізіону до суперважкого. У рингу вони зустрічалися у жовтні 2019 року. Усик здобув дострокову перемогу у 7-му раунді.

"Я вважаю, що поєдинок з Руїсом був важчим для Джошуа. Бій з Усиком був для нього легшим. Можливо, він відчув, що цей бій пройде легко. Усик дав йому важчий бій, ніж він очікував.

Джошуа міг дуже легко перемогти Усика. Ентоні лише потрібна була людина, яка покаже йому основи захисту. Джошуа слід було працювати над правою рукою. Мені важко пояснити, але я міг би показати йому це на практиці. Чи то Джошуа через певні причини не вистачило впевненості, чи то він відчував, що це буде легкий для нього бій. Усик вийшов битися", – заявив Візерспун.