Клуби "Донбас" та "Краматорськ" знято з чемпіонату України з хокею - голова Федерації хокею

Інтерфакс-Україна

Федерація хокею України (ФХУ) ухвалила рішення про зняття клубів "Донбас" та "Краматорськ" із чемпіонату України після триразового порушення регламенту Федерації, повідомив голова ФХУ Георгій Зубко.

"Федерація хокею України ухвалила таке рішення після того, як клуби тричі порушили регламент ФХУ, виставивши на матчі тимчасово відсторонених хокеїстів. Хокеїстів, які втекли зі збірної за день до міжнародного матчу. Ми мали зробити такий крок ще після другого порушення, але бажання зберегти чемпіонат у розпал сезону було сильнішим", - написав Зубко у Facebook.

За його словами, чемпіонат України з хокею продовжуватиметься "за відповідними стандартами і в тому складі, в якому він залишиться".

Як повідомлялося, Зубко очолив ФХУ за результатами виборів, у яких він був єдиним кандидатом. Цей факт розкритикував бізнесмен Борис Колесніков, який є власником клубу "Донбас". "Яке ганебне рішення. Один кандидат, олімпійського чемпіона не зареєстрували кандидатом... Він (Зубко - ІФ) буде президентом тільки без хокею", - прокоментував він.

Раніше Зубко був віце-президентом ФХУ та заступником гендиректора з комерційної діяльності аеропорту "Бориспіль".

Хокейний клуб "Краматорськ" з'явився у вересні 2020 року. Засновниками громадської організації "ХК Краматорськ" є краматорці Карен Заргарян та Олексій Гершун. 5 листопада "Краматорськ" провів перший офіційний матч.