Експерт: "Педріньо пропав у матчі з Інтером"

META

Колишній форвард збірної України Віктор Леоненко розібрав матч 5 туру групового етапу Ліги чемпіонів між Інтером і Шахтарем, в якому італійський клуб здобув перемогу з рахунком 2:0.

"У цій грі Шахтар контролював м'яч, а Інтер забивав. «Гірники» грали вдесятьох, бо Педріньо зник. Я його не бачив і, щиро кажучи, незрозуміло, чому Де Дзербі не замінив його раніше. Тим більше він невдало зіграв у чемпіонаті. Мене лякає Трубін, бо в рамці він стоїть добре, а в грі ногами, мабуть, думає, що він Бартес чи Нойєр. Мені здається, що через це багато хто хапався за серце. Але над цим нехай він працює на тренуваннях.

Інтер мав дуже багато моментів. Хочу порадити також і Динамо, щоб вони брали все добре, що вчора було в Інтера. Вони бігли і в контратаки, і просто в атаку. Найнебезпечніше те, що тільки-но гравець відкривався, його відразу ж нагороджували пасом, що в зону, що в ноги. Майже всі атаки Інтера закінчувалися ударами. І цього треба прагнути не в чемпіонаті країни, а в єврокубках", - сказав Леоненко.