Тоттенгем принижений у Словенії, команда Качараби втратила перемогу на останніх секундах

META

Сьогодні відбулося 10 матчів 5-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Головна сенсація дня відбулася у Словенії, де місцева Мура примудрилася переграти Тоттенхем! На 11-й хвилині Томі Хорват вивів господарів уперед, а відігрався Тоттенгем лише на 72-й хвилині завдяки голу Гаррі Кейна. Але на останніх хвилинах Мура вибігла в контратаку, а Амадей Мароша забив історичний гол рикошетом від захисника.

Тепер Тоттенгему потрібно обігравати вдома Ренн, щоб вийти до 1/16 фіналу з другого місця. Французький клуб уже гарантував собі місце у плей-офф.

Славія Тараса Качараби, який відіграв весь матч, на останніх секундах упустила перемогу над Фейєнордом – 2:2. У результаті роттердамці вже точно вийшли з першого місця.

Також місце у плей-офф собі вже гарантували: Гент, Базель, Карабах, Копенгаген, Маккабі Тель-Авів та ЛАСК.