Навряд чи варто було очікувати іншого. Зоря програла Роме та вилетіла з єврокубків

META

Зоря на виїзді розгромно програла Ромі (0:4) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Усі питання команда Жозе Моурінью вирішила ще у першому таймі. На 15-й хвилині Карлес Перес реалізував вихід сам на сам, а на 33-й Дмитра Мацапуру розстріляв Ніколо Дзаньоло. Перед перервою римляни могли ще забивати, але воротар Зорі відбив удар Жордана Верету з пенальті.

Але у другому таймі "вовки" не зупинилися. Одразу після перерви Теммі Абрахам відправив м'яч у порожні ворота, а на 75-й хвилині оформив дубль красивим ударом ножицями.

Ця поразка позбавила Зарю шансів на друге місце. У паралельному матчі Буде/Глімт обіграв софійський ЦСКА та гарантував собі місце у плей-офф, незалежно від результату матчу заключного туру у Запоріжжі.