Чужі на цьому святі життя. Чому "Зоря" така слабка у Лізі конференцій

SportanalyticВчора луганська "Зоря" змусила нас повернутися у кінець 90-х-початок нульових років. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.

Якщо ви ще пам'ятаєте той футбол, то цілком розумієте, про що мова. Тоді практично всі поєдинки наших на міжнародній арені (якщо не враховувати "Динамо" Лобановського) завершувалися поразками і часто від клубів, котрі не надто перевищували українців за класом. А коли нам випадав гранд, то можна було відразу "сушити весла" й отримувати задоволення від краси футболу нашого суперника. На жаль, точно таке ж передчуття було і перед вчорашнім матчем "Зорі". Справді, чого можна було чекати від команди, котра цілком заслужено програє "Львову"? Що вона має з собою зробити, аби перемагати після цього "Рому" на "Стадіо Олімпіко"?

Зрештою, відповідь на це запитання дав сам Віктор Скрипник, коли просив у своїх гравців стрибнути вище голови. Але після першого ж пропущеного м'яча оборона "Зорі" стала виглядати так страшно, наче футболісти луганського клубу самі намагалися пропустити якомога більше. Як може форвард суперника залишатися сам у чужому штрафному майданчику в радіусі п'яти метрів? А коли це повторюється регулярно, то складається враження, що дивишся якийсь чемпіонат району, а не гру Ліги конференцій. Як виявилося, класу "Зорі" було достатньо лише для софійського ЦСКА, а от італійці та норвежці громлять нашу команду легко та зі смаком.

Знаєте, ми завжди дуже хвилюємося за таблицю коефіцієнтів. Хочемо бачити якомога більше наших клубів у єврокубках, вболіваємо проти австрійських та шотландських команд, вираховуємо варіанти. Але чи воно насправді потрібно? Щоб "Ворскла" вилітала від КуПСу, "Колос" - від Караганди, а "Зоря" отримувала двічі по три від "Рапіда"? Щоб "Шахтар" та "Динамо" пропускали по п'ять голів від "Реалу" та "Баварії"? Якщо ми втратили пряму путівку в групу Ліги чемпіонів, то це справедливо. І коли подивитися на результати "Шахтаря" та "Динамо", котрі забили два голи за 10 матчів, то сперечатися не доводиться. Такий сьогодні наш рівень, а далі буде видно.

Ігор Цвик, головний редактор Sportanalytic.com

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!