«Металург» та «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» – хто кого переміг?

Телеканал Z

Відбулись матчі 5 туру чемпіонату України з баскетболу серед команд Першої ліги. Запорізький «Металург» приймав вдома харківський колектив «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА». Двобій видався не на жарт гарячим. З першої чверті оборона запорізького колективу не впоралася з наступом візаві. Як результат — 8:16, на користь гостей перед першою перервою. Головний тренер БК «Металург-НУЗП» Кирило Вікторов вважає, не було агресії у захисті його підопічних, тому суперникам все вдавалося. Запоріжці програвали гру з перших хвилин.

На 3-ій хвилині 2-ої чверті ситуація для господарів виглядає геть критичною. Рахунок — 10:27, на користь опонентів. Підопічні Кирила Вікторова ніяк не могли намацати кидок. По завершенні першої половини матчу сподівань на покращення у місцевої публіки не було — 27:40, гості все ще попереду. Реабілітація запоріжців розпочалася у 3-ій 10-хвилинці. У них значно покращилася влучність кидків. Так, на 24 хвилині поєдинку «Металург» наблизився до суперника упритул — 45:47. А перед завершальною чвертю підопічні Кирила Вікторова були попереду — 56:54. Останній відрізок матчу ні на мить не дозволив розслабитися місцевим фанатам. За 3 хвилини до фінальної сирени різниця в рахунку становила лише 1 бал. Але врешті-решт, досвід гостей виявився сильнішим за гарячу молоду кров. На додачу, через перебів фолів, у складі нашого клубу два гравці завершили матч достроково. Це Марк Бер та Ілля Дмитренко. Підсумок – 71:76 — запоріжці поступаються.. Гравець БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» Володимир Назаренко зізнається харків’ян вимотав агресивний початок 2-ої чверті. Але вони все- таки втримали рахунок на свою користь.

Наступного дня запоріжці взяли реванш — 74:66. Найкращим бомбардиром у складі «Металурга» став Марк Бер. На його рахунку 31 очко.