ФК «Олександрія» вийшов із відпустки та представив новачків

CBN

Серед новобранців команди Юрія Гури добре знайомі українським уболівальникам доволі досвідчені футболісти.

10 січня основний склад ФК «Олександрія» провів перше тренування після зимової відпустки – повідомив СВN головний тренер олександрійців Юрій Гура.

Найближчі дні тренування будуть проходити в дворазовому режимі. На 16 січня запланована контрольна гра, до якої будуть залучені гравці молодіжного складу. А вже 19 січня олександрійці відлітають до Туреччини, де будуть тренуватися та грати контрольні поєдинки до початку другої частини чемпіонату Української Прем’єр-Ліги. Єдине, що між двома зборами у Белеку запланована триденна пауза. Наразі вже відомі суперники наших земляків під час першого збору:

23.01 — ФК «Заглембє» (Польща)

26.01 — ФК «Гурнік» (Польща)

27.01 — ФК «Балкани» (Косово)

31.01 — ФК «Каспий» (Казахстан) та ФК «Вайле» (Данія).

Наразі є інформація про зміни в складі ФК «Олександрія». Команду залишили Ігор Кірюханцев, який був орендований у донецького «Шахтаря», та малійський легіонер Бурама Фомба. Продовжив контракт із клубом до 30 червня 2025 року центральний захисник Олександр Мельник.

А гравцями олександрійського клубу стали доволі досвідчені та креативні хавбеки Артур Овагімян ( вихованець маріупольського футболу, який перейшов із одеського «Чорноморця», підписавши контракт до 30 червня 2025 року), Богдан Білошевський (вихованець київського «Динамо», який також останнім часом грав за «Чорноморець», а до «Олександрії» перейшов на правах оренди до 30 червня 2023 року), Денис Костишин (вихованець київського «Динамо», який грав за ковалівський «Колос», а з ФК «Олександрія» підписав контракт до 31 травня 2024 року), Владислав Калітвінцев (вихованець київського футболу, останнім клубом якого була чернігівська «Десна»). Також повернувся до «Олександрії», за яку грав в період із 2017 по 2019 роки, а також в сезоні 2020/21 року, вихованець київського футболу, центральний захисник Валерій Бондаренко. За олександрійців Валерій буде виступати на правах орендної угоди із донецьким «Шахтарем», яка розрахована до 30 червня 2023 року.